Publikováno:

Web Holešova druhý v soutěži Zlatý erb

Aktuality

V krajském kole a v kategorii Nejlepší webové stránky měst se Holešov umístil na druhém místě, první byl Vsetín.


Devítičlenná porota složená z odborníků hodnotila na webu města množství vložených informací, přitom v oblasti doporučených informací jsme získali úplně nejlepší hodnocení mezi zúčastněnými městy. Vysokou známku získal Holešov také za podporu zobrazení na mobilních zařízeních.Body jsme naopak ztratili za sekci Úřední deska.


I tak jsou ale výsledky hodnocených měst velmi vyrovnané a od prvního místa Holešov dělilo pouze 15 setin procenta.


„Po loňském vítězství v celostátním kole v oblasti webových služeb (služba Strategie Holešov) jsme se s Martinem Koplíkem domluvili, že zkusíme zabodovat i s webovými stránkami, které připravoval. Myslíme si, že jsou velmi dobré, obsahují spousty informací a mají vzdušný a moderní design. Velmi přínosné je propojení městských stránek s webem Městského kulturního střediska nebo Mikroregionu Holešovsko,“ hodnotil webové stránky a účast v soutěži místostarosta města Radek Doležel.


Co se týká dalších pořadí měst, za Holešovem se umístil Rožnov pod Radhoštěm, Valašské Klobouky, Otrokovice, Bojkovice, za nimi Valašské Meziříčí, Zlín, Brumov-Bylnice, Vizovice a Uherský Brod.

 

Výsledky krajského kola Zlínského kraje

Raab computer

Čs. Brigády 93

Bystřice pod Hostýnem, 768 61

tel.: 777 777 419

e-mail: raab@raab.cz

Poptávky

Ing. Martin Koplík

tel.: 777 552 947

e-mail: koplik@raab.cz